Najlepsze filmy i seriale do obejrzenia na Netflix podczas urlopu

Netflix, SkyShowtime, a może Prime? Który z serwisów uruchomić, by obejrzeć jakiś fajny film? Wybór jest trudny, bo zarówno na tych, jak i innych platformach dostępnych jest wiele ciekawych filmów i seriali.

Polecane tytuły w lipcu:

  • Netflix
  • SkyShowtime
  • Prime

Które pojawiają się na tych platformach w lipcu.

Amazon Prime Video na lipiec

Polecane filmy i seriale Amazon Prime Video ogłosił całkiem dużo ciekawych premier filmów i seriali na lipiec. Za chwilę, bo już 3 i 4 lipca oglądać będzie można „After 2” oraz „Space Cadet”. Szczególną uwagę warto zwrócić ponadto na dwa tytuły: „Barbarzyńca” czyli serial osadzony w czasach potężnych rzymskich władców i krwawych walk gladiatorów; oraz „The War Below”, czyli produkcję inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, opartą na niedawno odtajnionych aktach brytyjskiego Departamentu Wojny.

Disney Plus na lipiec

Co warto obejrzeć w serwisie Disneya? „Ratatuj: Szef na 6 Łap” czyli produkcja uznana za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Trzeci sezon wskoczy do biblioteki Disneya w lipcu i da widzom odpowiedź na pytanie, czy ekipa tworząca wspólnie wyjątkową restaurację ma to, czego potrzeba, aby przetrwać branżowe zawirowania. „Katolicy” tytuł jest inspirowany mrożącą krew w żyłach prawdziwą historią. „Pani Szaleńców”, która poszła na spotkanie z przyjaciółmi i nigdy nie wróciła do domu.

Co obejrzeć w Max?

Filmy i seriale polecane na wakacje Do Max zawita w lipcu ogrom nowych pozycji.

  • Które z nich są szczególnie polecane?
  • Warto tu wspomnieć przede wszystkim o niedawnym kinowym hicie, czyli „The 355” na platformę trafi 4 lipca, a wraz z nim Wśród nowości znajdą się też m.in. „Finch” z istnym korowodem gwiazd (m.in. Tom Hanks) – film ukazuje perypetie trójki przyjaciół: dwóch żołnierzy i sanitariuszki, którzy zostali uwikłani w wojnę. Historia rozgrywa się w latach 30 XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Do tego dramat „The Starling”, którego akcja toczy się w angielskim miasteczku na początku lat 80. XX wieku oraz sezon 3 „Ted Lasso” (11 lipca), czyli serial o wyrzutkach społecznych, między którymi tworzą się napięcia przez długotrwałe spędzanie czasu razem.

Nowości na Netflix w lipcu. Polecane filmy i seriale Netflix, podobnie jak Max, doda w lipcu do zasobów platformy. Co na przykład warto obejrzeć?

  • Wsród premier, 3 lipca pojawi się np. „Jak zostać detektywem Axel” Eddie Murphy w roli detektywa Axela Foleya będzie bawił widzów w komedii kryminalnej pełnej spisków i intryg. Premierę będzie miał też serial „Na straży prawa” (12 lipca). Jest to historia nietuzinkowa — Konflikt dobra ze złem wskakuje tu więc na nowy poziom. 25 lipca na platformę trafi natomiast „Zero” Premiera pierwszego sezonu serialu opowiadac będzie o losach włoskiej elity… pograźonej w chaosie. Kiedy we Włoszech szaleje dżuma, grupa szlachetnie urodzonych wraz ze służbą zamyka się bowiem w ustronnej willi, a „Operation Mincemeat” (premiera 26 lipca) to z kolei thriller, choć opis nie za bardzo na to wskazuje. Policyjny negocjator Alan Bender zostaje bowiem wezwany, aby uratować porwanego prezydenta. Okazuje się, że od wyniku mediacji zależy też los jego żony i małżeństwa.

SkyShowtime na urlop i wakacje

Filmowe i serialowe hity na lipiec W SkyShowtime w lipcu warto zwrócić uwagę na premierę „Dziedzictwo”. Pierwsze odcinki dostępne będą już od 4 lipca. Opis fabuły intryguje, a to tylko fragment: po tragicznym trzęsieniu ziemi ofiary, handlarze i nabywcy ludzkich organów zostają uwiezieni w ruinach i podejmują walkę o przetrwanie za wszelką cenę. Do tego dochodzi premiera 23 sezonu serialu „Zbrodnia” (5 lipca). Do serwisu SkyShowtime trafią w lipcu odcinki 1-7. Serial ukazuje kulisy działań policji, detektywów i prokuratorów w staraniu się o doprowadzenie do rozwiązania kryminalnych zagadek. Kryminał Dicka Wolfa pełen jest dramatów zaczerpniętymi z nagłówków gazet oraz z kronik pracy policjantów i prokuratorów. W SkyShowtime w lipcu warto też zrobić sobie serialu „Hurikany”, a także sprawdzić już w zasobach platformy i te, które są zaplanowane na sierpień.