Max debiutuje w Polsce: Top atrakcje i ceny biletów

Co to jest platforma Max?

11 czerwca platforma oficjalnie zadebiutowała w Polsce, a to oznacza nowy regulamin, nowe plany płatności i rozszerzony dostęp do treści marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., rozmaitych produkcji lokalnych oraz innej rozrywki. Oferta serwisu podobna jest do poprzedniego, ale biuro Max podkreśla, że tym razem na widzów czeka ponad dwukrotnie większa biblioteka treści w porównaniu z HBO Max.

Platforma Max w Polsce. Jaka cena i pakiety?

Jest z czego wybierać, jeśli chodzi o subskrypcję Max. Platforma udostępnia trzy różne pakiety bazowe i jeden dodatkowy. Wszyscy użytkownicy platformy zyskają dostęp do kanału TVN. Stacje HBO, HBO2 oraz HBO3 będą częścią.

Co obejrzeć na platformie Max w Polsce?

Od dziś subskrybenci Max zyskują dostęp do kinowych hitów, takich jak:

  • Dostępne są także m.in. serial animowany

Na platformie będzie można już niedługo zobaczyć m.in. oraz takie seriale, jak:

  • „Pingwin”
  • „Szadź”
  • „Diuna: Proroctwo”

W bibliotece serwisu można znaleźć też kultowe seriale, wśród nich są:

  • W sierpniu do katalogu treści Max trafi drugi sezon „Odwilż”

Jak zapowiada Max, swoją premierę będzie miał wkrótce serial „Przesmyk” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Gołą w roli głównej oraz produkcja „Lady Love”, pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn.

Max to także filmy dokumentalne:

  • Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 na żywo w Max

Jak zapewnia Max, platforma streamingowa będzie jedynym miejscem, gdzie Transmisje z tego wydarzenia będą mogli obejrzeć W ciągu najbliższych 12 miesięcy subskrybenci w Polsce będą mogli oglądać i kibicować swoim ulubionym tenisistom oglądać najważniejsze wyścigi kolarskie -, a także w piłce ręcznej oraz rywalizacje w Pucharze Świata w zimowych dyscyplinach sportowych na czele ze skokami narciarskimi.

Warto zauważyć, że Są w nim m.in. informacje o dodatkowo płatnych treściach, można też zauważyć, że serwis chce ukroić współdzielenie kont.

Aplikacja i urządzenia, na których działa platforma Max

Platforma Max jest dostępna na wielu urządzeniach: Max jest również dostępny za pośrednictwem wybranych partnerów, którzy są dostawcami subskrypcji, na przykład w, Netii i.