Końcówka sezonu w szkole dla wyjątkowych uczniów: czas na finałowe zmagania

Nieubłaganie zbliża się finał serialu Szkoła dla elity. Netflix podzielił się pełną zapowiedzią finałowego sezonu tej wysoko ocenianej produkcji młodzieżowej. Poniższy materiał potwierdza, że seans ostatniej porcji odcinków będzie możliwy już 26 lipca 2024 roku. Jesteście gotowi na nadejście finałowego ósmego sezonu?

Produkcja Ósmego sezonu serialu Szkoła dla elity rozpoczęła się już w sierpniu 2023 roku. Najdłużej emitowany serial fabularny Netflix w Hiszpanii powróci z nowymi opowieściami z korytarzy liceum Las Encinas. Tym razem za reżyserię odpowiadają: Daniel Barone, Ginesta Guindal, Jota Linares i Elena Trapé. Twórcami Ósmego sezonu są Carlos Montero i Jaime Vaca.

Widzowie zobaczą w nim nowych aktorów, na przykład Ane Rot („Klub miłośników kryminałów”) i Nuno Gallego („UPA Next”); poza tym na ekranie ponownie pojawi się Mina el Hammani, która znowu wcieli się w rolę Nadii.

Szkoła dla elity to hiszpański serial młodzieżowy, który miał premierę w 2018 roku, stworzony dla platformy Netflix przez Carlosa Montero i Darío Madronę. Szkoła dla elity opowiada historię uczniów i ich rodzin ze szkoły Las Encinas, najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii.

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.