Ile trzeba zapłacić za reklamę podczas mistrzostw Europy?

Na rynku pracy każdy drobiazg może zadecydować o przyszłej karierze. Dlatego nie zapomnij o ważnych kwestiach, takich jak dostosowanie CV do oczekiwań pracodawcy. Co ciekawe, dbałość o szczegóły w dokumentach aplikacyjnych może sprawić, że otrzymasz nawet o 2000 zł wyższą pensję.

Kodeks pracy a ozusowanie umów

Każda umowa niesie za sobą określone konsekwencje. Co się zmieni w wyniku obowiązującego od niedawna kodeksu pracy? Czy ozusowanie wszystkich umów będzie korzystne dla pracowników? Sprawdź, kto może zyskać, a kto stracić w związku z nowymi regulacjami.

Zakaz handlu w niedziele

Jak będzie wyglądać handel w niedzielę w 2024 roku? Czy sklepy będą otwarte w ostatnią niedzielę czerwca? Co nowego przynosi przepis o zakazie handlu w niedzielę? Dowiedz się, jakie zmiany czekają branżę handlową.

Hity z PRL

Poczuj klimat PRL-u i sprawdź swoją wiedzę związanych z tym okresem. QUIZ: Wakacyjne hity PRL – czy uda ci się uzupełnić słowa dobrze znanych przebojów z lat 70. i 80.? Przekonaj się, czy jesteś ekspertem od kultury popularnej minionego stulecia.

Planujemy wakacje?

Część Polaków nie ma możliwości finansowych na planowane wakacje. Ile Polacy są gotowi wydać na urlop? Sprawdź, ile kosztują wyjazdy turystyczne i gdzie w tym sezonie najlepiej spędzić urlop.

Reklamy podczas Euro 2024

Ile kosztują reklamy podczas Europejskiego czempionatu? Czy inwestycja w kampanie marketingowe podczas dużych imprez sportowych ma sens? Kamil Krupa podkreśla, że duże imprezy sportowe przyciągają uwagę reklamodawców, jednak skuteczność reklam podczas Euro 2024 pozostaje kwestią sporną. Jakie zagrożenia niesie za sobą angażowanie reklam w kontekście wydarzeń sportowych?