Oceniamy niespodziewany wybór Probierza - relacja na żywo z Sport.pl

To mecz o być albo nie być na Euro 2024. W piątek o 18:00 w Berlinie drużyna zagra z Austrią w drugiej kolejce fazy grupowej. Zwycięstwo sprawi, że Polacy niemal na pewno zagrają w fazie pucharowej. Porażka zaś niemal na pewno wyeliminuje nas z turnieju.

Godzinę przed rozpoczniemy specjalny program Sport.pl Live. W nim przeanalizujemy skład reprezentacji Polski, do której najprawdopodobniej po kontuzji wróci Robert Lewandowski. W programie porozmawiamy też o silnych i słabych stronach reprezentacji Austrii oraz przeanalizujemy sposób jej gry.

Sport.pl Live przed meczem Polska – Austria Gośćmi w studiu Konrada Fersztera będą były reprezentant Polski i dwukrotny mistrz Polski Jakub Kosecki oraz Piotr Żelazny z magazynu „Kopalnia. Sztuka Futbolu”. W programie połączymy się też z wysłannikiem Sport.pl na Euro 2024 – Dominikiem Wardzichowskim – który opowie o tym, jak meczem – Austria żyje Berlin i nasi kibice.

Zapraszamy od 17:00. Transmisja programu na żywo na Sport.pl, Gazeta.pl oraz na naszych mediach społecznościowych: Youtube, Twitterze oraz TikToku. Do zobaczenia!