Absolutnie szalone akcje Messiego przed hotelem w Argentynie. Koniecznie obejrzyj [FILM]

Reprezentacja Argentyny okazała się najlepsza w poprzedniej edycji Copa America (w 2021). W finale w Rio de Janeiro pokonała gospodarza turnieju – Brazylię – 1:0, a zwycięską bramkę dla Albicelestes zdobył Angel Di Maria.

Tamtej turniej dobrze wspomina Lionel Messi, który w siedmiu meczach strzelił cztery gole i zaliczył pięć asyst. W tegorocznej edycji turnieju Messi i spółka będą liczyć na powtórkę.

Turniej Copa America 2024 w Stanach Zjednoczonych rozpoczął się dobrze dla reprezentacji Argentyny. Po ostatnim gwizdku selekcjoner Argentyny na konferencji prasowej krytycznie ocenił stan murawy na stadionie w Atlancie. – Stadion jest piękny i powinien wyglądać spektakularnie, ale przy dzisiejszej murawie, szczerze mówiąc, nie nadaje się do gry dla tego typu zawodników –

W nocy z wtorku na środę Argentyna zagra drugi mecz. Ich przeciwnikiem na Meadowlands Stadium będzie Chile, którzy mają jeden punkt na swoim koncie – bezbramkowy remis z Peru.

Dzień przed tym spotkaniem Lionel Messi obchodził 37. urodziny, które świętował wspólnie z kolegami. Lionel Messi przygotował tort urodzinowy dla fanów.

W trakcie świętowania pod hotelem argentyńskiej kadry pojawiło się mnóstwo kibiców. Wsparcie fanów zostało docenione przez Messiego, który z okazji swoich urodzin, przygotował dla zgromadzonej widowni słodką niespodziankę. Chodzi o ogromny tort w barwach narodowych. Niedługo później były piłkarz FC Barcelony pojawił się w oknie i zaczął machać do kibiców.

Leo Messi urodził się 24 czerwca 1987 roku. W barwach narodowych zadebiutował w 2005 roku i od tamtej pory wystąpił w 183 meczach, w których strzelił 108 goli.

Mecz Chile – Argentyna odbędzie się dzisiejszej nocy czasu polskiego. Pierwszy gwizdek wybrzmi o 3:00.