Po piętnastu latach Maja awansuje! Wielkie powroty do I ligi. Z przegrywającej 0:1 na prowadzącą 2:1 w minutę.

Finał barażu o awans do I ligi zapewnił nam emocjonujące starcie między beniaminkiem KKS Kalisz i Stal Stalowa Wola. Po wielu emocjach to Stal świętowała awans po wygranej 2:1.

W trzeciej minucie spotkania Hubert Sobol ustalił prowadzenie dla KKS Kalisz, jednak Stal szybko odpowiedziała. W 49. minucie Wiktor Smoliński z KKS otrzymał czerwoną kartkę, a do wyrównania doprowadził Jakub Górski strzelając dwie bramki w ciągu dwóch minut.

Drugą połowę Stal rozpoczęła od ataku, a KKS próbował się bronić. Niestety, KKS stracił także Nestora Gordillo z powodu kontuzji. Pomimo desperackich prób Kaliszan, to Stal wygrała 2:1 i po 15 latach przerwy powraca do I ligi.