Boniek ma tylko jedno obawę przed meczem z Holandią. "Ciekawe, jak sobie poradzimy..."

Czy to jest , który może zdecydować nawet o naszym być albo nie być w 1/8 finału Euro 2024? To raczej za dużo powiedziane, zwłaszcza w obliczu trzech zespołów wychodzących z grupy. Niemniej choćby punkt wywalczony w tym starciu może okazać się niezwykle cenny. Ważny będzie też bilans bramkowy.

Probierz zaskoczył wszystkich Na papierze Holendrzy nawet osłabieni mają przewagę na większości pozycji. Osłabieni zwłaszcza w środku pola. Przed turniejem urazów doznali Frenkie de Jong oraz Teun Koopmeiners, którzy niewątpliwie znaleźliby się w składzie na to spotkanie. Nie ma także napastnika Briana Brobbeya, autora 22 goli w tym sezonie dla Ajaxu Amsterdam.

Ale i nas los nie oszczędzał, jako że musimy poradzić sobie bez Roberta Lewandowskiego oraz Pawła Dawidowicza, a Zbigniew Boniek obawia się jednego Swoimi odczuciami przed meczem podzielił się były prezes PZPN Zbigniew Boniek. Legendarny piłkarz już wcześniej uspokajał, by nie lamentować przesadnie nad brakiem Roberta Lewandowskiego. Tym razem napisał, że czeka nas trudny mecz i sam jest bardzo ciekaw jak wyjdzie. Zdradził też czym najmocniej się martwi. „Trochę boję się o naszą obronę” – napisał Boniek na portalu X.

Mecz – rozpocznie się już o godzinie 15:00 w Hamburgu. Na ulicach tego niemieckiego miasta jest aktualnie . Doszło też niestety z udziałem mężczyzny, który groził kibicom ostrym narzędziem. Kto wyjdzie zwycięsko z chaosu? A może będzie remis? Przekonamy się już niebawem. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE. z tego starcia przeprowadzą kanały Telewizji Polskiej: TVP 1 oraz TVP Sport.