Euro 2024. O której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Francja? [NA ŻYWO, REZULTAT]

Reprezentacja Polski w niezłym stylu rozpoczęła Euro 2024, ale i tak przegrała 1:2 z Holandią. W drugim spotkaniu było już znacznie gorzej i Biało-Czerwoni ulegli Austrii 1:3. Po drugiej kolejce gier było już jasne, że drużyna Michała Probierza zakończy udział w mistrzostwach Europy na etapie fazy grupowej. W niej Polaków czeka jeszcze 90 minut rywalizacji – „mecz o honor”.

Gdzie oglądać dzisiejszy mecz Francja – Polska? „Mecz o honor” na Euro 2024. Kiedy mecz Polski? W ostatnim spotkaniu na Euro 2024 Polacy zmierzą się z Francją, a więc obecnymi wicemistrzami świata i jednymi z faworytów do wygrania całego turnieju. Do tej pory drużyna Didiera Deschampsa w Niemczech nie zachwyca – ma na koncie cztery punkty po wygranej 1:0 z Austrią i remisie 0:0 z Holandią. W drugim starciu nie grał jednak Kylian Mbappe, który złamał nos w pierwszym spotkaniu. Na razie nie wiadomo, czy przeciwko Polsce zjawi się na boisku.

W kadrze Biało-Czerwonych od pierwszej minuty ma pojawić się z kolei Robert Lewandowski, który przed samym turniejem doznał urazu i zagrał tylko w drugiej połowie przeciwko Austrii. Oczekiwanymi faworytami tego meczu są oczywiście Francuzi, z którymi Polacy ostatni raz grali na mundialu w 2022 roku. Wówczas faworyci wygrali starcie 3:1, a bramkę honorową z rzutu karnego w samej końcówce strzelił Robert Lewandowski. Biorąc pod uwagę siłę obu drużyn, to we wtorkowe popołudnie może być bardzo podobnie.

Francja – Polska na Euro 2024. Kiedy mecz Polska – Francja? O której oglądać mecz Polska – Francja?

Mecz Francja – Polska na Euro 2024 odbędzie się na stadionie w Dortmundzie we wtorek 25 czerwca o 18:00. Transmisję ze spotkania przeprowadzą TVP 1 oraz TVP Sport, a w internecie starcie będzie dostępne na stronie sport.tvp.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji na żywo na stronie Sport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej na Sport.pl LIVE.